גילה בלפר, עובדת סוציאלית בהכשרתה, שמאחוריה למעלה מ-30 שנות ניסיון בהתערבויות טיפוליות, מנחה ומטפלת ביחידים ובזוגות, למדה טיפול זוגי, אימאגו, את תרפיית הגשטאלט, למדה ולימדה NLP ודמיון מודרך. בעבודתה היא משלבת את השיטות הטיפוליות ומתאימה אותן למטופליה, ומעבירה סדנאות והרצאות בנושא מערכות יחסים. בלפר היא תושבת הנגב, נשואה ואם לשתי בנות. "הרקמה שבינינו" הוא ספרה הראשון.

הקוראים מספרים

גילה, אני קוראת את הספר ומתרגשת עד דמעות. את מדהימה לגמרי. לא יכולתי להניח את הספר מהיד. "ספר חדש ונפלא, ספר שהוא סמי פרוזאי סמי טיפולי, ולא פעם במהלך הקריאה ממש התחלתי לבכות לבכות מהזדהות והתפעלות. חוויות הילדות של גילה בלפר דומות מאד לאלו שלי. והמפגש איתן טעון ומטעין." (מתוך שאלון לעיתון הדיגיטאלי "עוקץ")

איריס אליה הכהן

הספר "הרקמה שבינינו" מאת גילה בלפר הוא בעצם ספר על אישה שבעיני היא מאד אמיצה, אישה שגדלה בבית שלא היה בו חיבוק או זוגיות חמה ואוהבת ועדיין היא הצליחה לצאת אל החופש שלה, להגשים את עצמה, לטפל בזוגות אחרים ואפילו לכתוב על זה בגילוי לב.

חגית בן חור

גילה קראתי את הספר שלך "הרקמה שבינינו" בנשימה עצורה, פשוט, לא יכולתי לעזוב אותו. לא ידעתי למה לצפות. וכשהתחלתי לקרוא, פשוט התרגשתי, מהתיאורים המאוד רגישים והמאוד ריאליסטים של יחסים בין בני אדם בכלל ובין בני זוג בפרט. גילה את מצליחה להעביר לקורא בצורה מרתקת חוויות שמהם נבנו התובנות של רקמת החיבור – אמת פשוטה של הבנה מהי זוגיות, מהי הדינמיקה של היחסים בין בני זוג, ואיך צריך להתייחס אליה, על מנת שבני הזוג יוכלו רק לצמוח ממנה. ספר מלא חכמת חיים שנדיר למצוא במחוזותינו.

יוחאי הכהן

הספר "הרקמה שבינינו" מאת גילה בלפר הוא בעצם ספר על אישה שבעיני היא מאד אמיצה, אישה שגדלה בבית שלא היה בו חיבוק או זוגיות חמה ואוהבת ועדיין היא הצליחה לצאת אל החופש שלה, להגשים את עצמה, לטפל בזוגות אחרים ואפילו לכתוב על זה בגילוי לב.
זהו ספר שכולו העצמה אישית ונשית.

יעל שכנאי
עורכת לשון, סופרת ומו'ל רימונים

גילה יקרה
סיימתי את הספר המרפא שלך, באמת יש בו את יכולות ריפוי. נהניתי מאד. יש בו כל כך הרבה , האנלוגיה בין הרקמה הפיזית ורקמת מערכות יחסית זוגיות ובכלל, קסומה בעיניי, יש בו כל כך הרבה משפטים יפים, צמדי מילים נפלאות.
אהבתי את הביקור בביתך ברמלה, בשכונה, במשפחה, את התלבטויות את הניגודים שבתוכנו, את השוני שניתן לגישור. כל כך הרבה פעמים הזדהיתי והרגשתי דומה.
אפילו ישבתי בארוחת בוקר אינטימית וקראתי לאיש שלי את השורות הנפלאות מעמוד 173 – 181
וזה עורר שיחה מרגשת.
ספר אמיץ שנותן הצצה אינטימית למערכת יחסים שיש בה אפשרות השלכה, התפתחות וריפוי.
שמחה שהיית בדרכי, וזכיתי.

עירית יונה
פיזיותרפיסטית

הספר "הרקמה שבינינו" מאיר, מזקק, ובאלומת טיפים ותובנות, מעניק לקורא את הכלים השלובים שבינו לבינה ומערכות
היחסים בכלל.
הקריאה נינוחה, בגובה העיניים וחושפת חוויות אישיות. העריכה מטיבה עם הקורא ומסבירת פנים, במיוחד החלוקה
לפרקים והצמדתם לרקמות הגוף. בחירת האיור על גבי הכריכה מצוין, ומהווה סימבוליקה נפלאה המקפלת את המסר
הטמון בספר.
לסיכום: ממליצה על ספר מיוחד הרקום בחוטים אותנטיים מרגשים, בין האישי, עיוני, מקצועי וסיפורי.
מומלץ ומתאים לכל מי שלא חיי באי בודד!

לי יניני

גילה יקרה

כשקראתי את הספר הרגשתי מרותקת לסיפורים האישיים שלך. הרגשתי שאני מכירה דרכך את העדה התימנית ואני לומדת או חווה את דור ההורים אבל בעיקר מזדהה עם הסיפורים והקונפליקטים האנושיים שכל אחד יכול להתחבר לרגשות שעולות ממנו. הכתיבה מושכת ונכתבת ממקום בוגר שרואה את הסיפור כאילו מלמעלה. רואה את הרגשות והייחודיות של כל דמות. רואים אותך כילדה חכמה שמביעה את רגשותיה ומעלליה עם תובנות בוגרות שמצליחות לראות ולהבין את הסובבים.

התחברתי להקבלה היפה והמיוחדת של חיבור בין גוף ונפש. הקבלה בין רקמות הגוף לרקמה האנושית של מערכות יחסים. אהבתי את השיתוף שלך במערכות יחסים והתפעלתי מהתהליך שעשית שהביא אותך למערכות יחסים משמעותיות.

אהבתי את הרצון שלך לתת מודל שיעזור לכלל מתוך ראיה שהשלם הוא יותר מסך אבריו. ככל שיותר ישתכללו , נרגיש בחברה נעים וטוב יותר.

ורד לאודן
גננת

הספר "הרקמה שבינינו" נכתב באומנות של "רוקמת תחרה".

הסופרת לוקחת אותנו במסע חייה, ומשלבת בתוכו את היופי וחשיבות תפקידה של "רקמת החיבור" בגוף האדם לשמירה, הגנה ואיכות חיים, וכפי שהיא מציינת "היא המנצחת הגדולה מאחורי הקלעים", ומקשרת בין רקמת החיבור , לרגשות, קשרים ומערכות יחסים בחיי האדם.

הספר פותח בפנינו צוהר להתבוננות עמוקה יותר על חיינו, וההחלטות שאנו לוקחים בחיים. איך ניתן לרקום חיי זוגיות בריאה ופתיחות להבנה, וקבלה של חולשות האחר ולצמוח ביחד.

שולמית ראובן
מטפלת בויסות חושי

גילה שלום:

סיימתי לקרוא את הספר,

מרגיש כמו אחרי יציאה מסרט ענק בקולנוע עם כל התובנות, ההתרגשות וההזדהות.

חשבתי שהולך לקרוא מתכון לתקשורת בינאישית ובמקום זה אוצר של ידע מקצועי מכל הדלתות הקדמיות והאחוריות של הסיפור.

שי פרש
מורה

אני באמצע הספר שלך. אני מוקסמת ומרותקת. עשית זאת בגדול. כל לחי.

מיכל בלפר
ניהול וחינוך

גילה קראתי

מ ה מ ם

בחלק מהקטעים ממש הרגשתי שאת כותבת עלי, מדהים

אני יודעת שמדובר בספר שמטרתו להציג מודל טיפולי אבל את כשרונית בטירוף והחלקים על תימן והילדות שלך היו מצויינים , למה שלא תכתבי רומן תקופתי על הנושא. אני אקרא בוודאות

מחכה לספר שני

ד"ר פרח אוסעדון

גילה יקרה סיימתי לקרוא את הספר ביומיים חוויה מדהימה מרגשת מעוררת הרבה מחשבה, מלמדת. תודה שאפשרת להכיר מקרוב את עולמך האישי והמקצועי.

טל ספיר
אדריכלית

כשהגעתי אלייך, למרות הקושי שלי עם תחומי הטיפול, קיבלת אותי,
מנוסה, חכמה ותבונית, עם המון חום ואהבה, שגם להם נזקקתי. לקחת
אותי במסלול מכוון ומדויק של אבחון המטרה, החלום, הקשיים והכלים
לפתרון.

כל טיפול היה משמעותי ועוצמתי, שילוב של דמיון מודרך, עבודה עם תת
מודע, עצות מעשיות ועבודה עצמית. בתוך זמן קצר קיבלתי פתרונות
לבעיה מתוך עצמי, וכלים משמעותיים – כמו ערך עצמי. אם בילדות ראיתי
את עצמי כאדם "טיפש", מהמפגשים אתך יצאתי עם ההבנה שתופסת אותי בכל
יום, כל היום, שאני מאוד חכמה ואינטליגנטית. זו ההוויה שלי
היום.

שולמית לוין

אשתף אתכם בחויה שקרתה לי כשקראתי את
הרגשתי כאילו גילה לוקחת את כל מחשבותיי הכמוסות, אלה שהתביישתי, שפחדתי מקיומן, אלה שרציתי להחביא, כל אלה נאספים ומועברים בעדינות אין קץ לקידמת החדר, קידמת הלב והחיים. קריאה בספר איפשרה לי לראות כיצד ניתן להתבונן על דברים אחרת, איך ניתן להקשיב ללב ולהשתנות מבלי לחשוש. איך ניתן לראות את החיים דרך נקודת מבט שונה ומיוחדת.
אם תאפשרו לה, גילה תסחוף אתכם ברכות ובחוכמה במילים פשוטות וברורות לתוך מסע פנימה של תובנות ואסימונים על החיים.

שמחה שהזדמן לי לקרוא את הספר ולקבל הזדמנות לדלת חדשה.

ממליצה בחום גדול לרוץ ולרכוש עותק.

דני
מעצבת
Call Now Button